Ulaşım


Artan nüfusun ulaşım ihtiyacını karşılayabilmek adına raylı sistemlerden otoyollara kadar pek çok alanda Asya, Avrupa ve Afrika’da faaliyet gösteriyoruz. Yaptığımız her yolda, inşa ettiğimiz her tünelde kaynaklarımızı verimli kullanarak sürdürülebilir mükemmellik ilkemizden taviz vermeden toplumlara, çevreye, insan sağlığına ve güvenliğine saygı çerçevesinde ilerliyoruz.

Projelerimizin yüzde 90’ını kendi ekipmanlarımız ve iş gücümüz ile gerçekleştiriyoruz. Ayrıca, patentli delgi ve ankraj yöntemlerimiz ile tünellerin kazımını daha güvenli ve verimli bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz.

Kuruluşumuzdan bu yana konvansiyonel ve mekanize olmak üzere 111 km’lik tünelin inşasını tamamladık. Bunların yüzde 45’ini metro tünelleri, yüzde 55’ini ise karayolu, demiryolu, su ve maden hazırlama tünelleri oluşturuyor.

Devam Eden Projeler
Tamamlanmış Projeler

Biz ve ortaklarımızın, sizi hatırlayabilmesi ve siz ve diğer ziyaretçilerimizin sitemizi nasıl kullandığınızı anlayabilmesi için, sitemiz çerezleri ve diğer teknolojileri kullanır. Bu teknolojilerin tam listesini görmek ve bize bunların cihazınızda kullanılıp kullanılamayacağını bildirmek için burayı okuyabilirsiniz. Sitemizi daha iyi bir şekilde kullanmanız için çerez politikamızı kabul ediyor musunuz?

Kabul Et